۱۳۹۶ بهمن ۱۴, شنبه

ده (۱۰) نکته در ارتباط با " استورمی دنیلز" معشوقه ی سابق " ترامپ"


۱ - روز ۱۲ ژانویه ۲۰۱۸ روزنامه ی "وال ‌استریت جورنال" گزارش داد "استورمی دنیلز" بازیگر فیلم‌های پورنوگرافی یک ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ۱۳۰ هزار دلار حق‌السکوت گرفت تا دربارهٔ رابطه جنسی خود با دونالد ترامپ چیزی نگوید. استورمی دنیلز در محافل خصوصی مدعی شد که پس از دیدار با دونالد ترامپ در ماه ژانویه  سال ۲۰۰۶ با او رابطه داشته‌ است. این در حالی است که رئیس‌جمهوری کنونی آمریکا در سال ۲۰۰۵ با ملانیا، همسر سوم و کنونی اش ازدواج کرده بود.
۲ - نام اصلی "استورمی دنیلز" استفانی کلیفورد است.
۳ - نیویورک تایمز گزارش داد استفانی کلیفورد مشهور به استورمی دنیلز در هفته‌ های حساس پیش از برگزاری انتخابات می‌خواسته ‌است که ادعای رابطه جنسی با ترامپ را در برنامه ی تلویزیونی پرمخاطب صبح بخیر آمریکا و همچنین در وبسایت سلایت مطرح کند.
۴ - استورمی دنیلز در ۱۷ مارس ۱۹۷۹ یعنی حدود یک ماه پس از پیروزی رویداد ۲۲ بهمن ۵۷ در باتون‌روژ، پایتخت و دومین شهر بزرگ ایالت لوئیزیانای  آمریکا متولد شد.
۵ - استورمی دنیلز از سن ۱۷ سالگی در یک کلوب در باتون‌روژ لوئیزیانا رقص برهنه انجام می ‌داد.
۶ - استورمی دنیلز ۲ بار ازدواج کرده و طلاق گرفته است و اکنون با شخصی به نام "گلدن کرین" زندگی می کند.
۷ -  شوهر های قبلی او پت ماین بازیگر پورنوگرافی (از ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۵) و مایک ماز (از ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹) بوده اند.
۸ - چند روز پس از انتشار گزارش "وال استریت ژورنال"، مجله "این تاچ" نیز مصاحبه ای را از کلیفورد که در سال ۲۰۱۱ انجام شده بود، منتشر کرد؛ مصاحبه ای که وی در آن در خصوص رابطه اش با دونالد ترامپ صحبت کرده بود.
۹ - ملانیا ترامپ (بانوی نخست آمریکا) از گزارش های منتشر شده مبنی بر پرداخت حق السکوت از جانب وکیل همسرش به یک بازیگر فیلم های  که مدعی رابطه با دونالد ترامپ یک سال پس از ازدواجش با ملانیا است، به شدت جا خورده و خشمگین است. این اتفاق احتمالا تنها چند ماه پس از تولد بارون ترامپ، نخستین و تنها فرزند این زوج رخ داده است.
۱۰ - موضوعی که توجه خبرنگاران را بسیار به خود جلب کرد، نوع پوشش و لباس جنجالی ملانیا در مراسم سخنرانی سالانه رئیس جمهور آمریکا در کنگره بود. او کت و شلوار سفید رنگ به تن داشت که بسیار به پوشش «هیلاری کلینتون» رقیب دونالد ترامپ در انتخابات نوامبر ۲۰۱۶ شباهت داشت. بسیاری معتقدند ملانیا از روی عمد این لباس را به تن کرد تا شوهرش را به یاد سختی های آن دوران بیاندازد.
تهیه و تدوین:
دکتر منوچهر سعادت نوری

*
منابع و مآخذ
استورمی دنیلز: بخش های انگلیسی و فارسی تارنمای ویکی پدیا/ ملانیا جا خورده است: تارنمای دیپلماسی ایرانی/ حاشیه ‌های جالب سخنرانی سالانه ترامپ: تارنمای شبکه های اجتماعی هشتگ/ وکیل ترامپ به یک بازیگر پورن ۱۳۰ هزار دلار حق‌السکوت داده بود: تارنمای بی بی سی
*
همچنین نگاه کنید به
مجموعه ی "ترامپ" و "ده تایی های کاخ سفید ترامپ"
*
گزیده ای از نوشتارها
http://msnselectedarticles.blogspot.ca/2018/02/blog-post.html
بخش های پیشین مجموعه ی یادداشت ها و نوشتارها و نامه ها